Aktivitetskalender

Aktivitetskalender

Uge Startdato Slutdato Type Aktivitet Sted
33 20-08-2021 22-08-2021 Junior National Camp (Talent Training 1) Kolding
34 28-08-2021 28-08-2021 Uddannelse Træner Kursus pt 1 Herlev
34 29-08-2021 29-08-2021 Uddannelse Træner Kursus pt 1 Skovbakken
34 23-08-2021 29-08-2021 Kampagne Prøv Squash kampagne Hele landet
35 30-08-2021 05-09-2021 Kampagne Prøv Squash kampagne Hele landet
35 03-09-2021 05-09-2021 Junior DM Sport 92
36 10-09-2021 10-09-2021 Senior Skæringsdato ændring af klubrangliste
36 11-09-2021 12-09-2021 Senior National Camp Kolding
37 13-09-2021 19-09-2021 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 1
37 18-09-2021 19-09-2021 Junior Junior Cup 1 Vejle Squash Klub
38 25-09-2021 26-09-2021 Junior Talent Training 2 Sjælland
38 24-09-2021 26-09-2021 Senior Veteran DM Skovbakken
39 01-10-2021 03-10-2021 Senior Kolding Open/PSA Satellite/Senior GP 1 Kolding
40 04-10-2021 10-10-2021 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 2
41 16-10-2021 16-10-2021 Junior Junior Cup 2 Vest Skovbakken
42 23-10-2021 23-10-2021 Junior Junior Cup 2 Øst Herlev
42 23-10-2021 23-10-2021 Senior Double DM Herlev
43 29-10-2021 29-10-2021 Senior Skæringsdato ændring af klubrangliste
43 30-10-2021 31-10-2021 Junior Talent Training 3 Jylland
44 01-11-2021 07-11-2021 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 3
44 05-11-2021 07-11-2021 Junior JGP 1 OSC
45 08-11-2021 14-11-2021 Senior Dame Cup OSC
46 19-11-2021 21-11-2021 Senior DM Herlev
47 22-11-2021 28-11-2021 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 4
47 27-11-2021 28-11-2021 Junior Talent Training 4 Sjælland
49 10-11-2021 10-11-2021 Senior Skæringsdato ændring af klubrangliste
49 10-12-2021 12-12-2021 Junior JGP 2 Birkerød
50 13-12-2021 19-12-2021 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 5
50 18-12-2021 19-12-2021 Junior Talent Training 5 Jylland
1 07-01-2022 09-01-2022 Senior Senior Grand Prix 3 Birkerød
2 10-01-2022 16-01-2022 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 6
2 15-01-2022 16-01-2022 Senior National Camp (Talent Training 6)
3 20-01-2022 23-01-2022 Junior Czech JO (SS) Prag
4 28-01-2021 29-01-2021 Senior Skæringsdato ændring af klubrangliste
4 28-01-2022 30-01-2022 Junior JDM Herlev
5 31-01-2022 06-02-2022 Senior Danmarksturneringen Runde 7
5 04-02-2022 06-02-2022 Uddannelse Trænerkursus 2
7 19-02-2022 20-02-2022 Junior Talent Training 7 Sjælland
8 25-02-2022 27-02-2022 Junior German JO Hamburg
9 28-02-2022 06-03-2022 Senior Odense Open Odense
9 05-03-2022 06-03-2022 Junior JGP 3 Odense
9 04-03-2022 06-03-2022 Senior Senior Grand Prix 4 Odense
10 07-03-2022 13-03-2022 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 8
10 12-03-2022 13-03-2022 Junior Talent Training 8 Jylland
11 18-03-2022 20-03-2022 Senior Senior Grand Prix 5 Skovbakken
12 25-03-2021 25-03-2021 Senior Skæringsdato ændring af klubrangliste
12 25-03-2022 27-03-2022 Junior JGP 4 Thy
13 28-03-2022 03-04-2022 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 9
13 02-04-2022 03-04-2022 Junior Talent Training 9 Sjælland
14 09-04-2022 10-04-2022 Senior Veteran DM Herlev
15 11-04-2022 17-04-2022 Junior U19s ETC Eindhoven
16 19-04-2022 24-04-2022 Holdturnering Danmarksturneringen Runde 10
16 19-04-2022 24-04-2022 Senior ETC 3
16 22-04-2022 24-04-2022 Junior JGP 5 Sport 92
17 25-04-2022 01-05-2022 Senior ETC 1 & 2 Eindhoven
18 06-05-2022 07-05-2022 Senior Slutspil Herlev
19 12-05-2022 15-05-2022 Junior U15/17s ETC
19 14-05-2022 15-05-2022 Senior Op/ned spil R1
20 21-05-2022 22-05-2022 Junior Talent Training 10 Jylland
20 21-05-2022 22-05-2022 Senior Op/ned spil R2
21 28-05-2022 29-05-2022 Senior Double DM Struer
22 05-06-2022 07-06-2022 Veteran Master Herlev
23 10-06-2022 12-06-2022 Junior National Camp (Talent Training 11) Kolding
25 20-06-2022 26-06-2022 Senior DM Aalborg
26 27-06-2022 03-07-2022 Junior Summer Camp
27 04-07-2022 10-07-2022 Junior Summer Camp