Aktivitetskalender for 2019/2020

Uge Startdato Slutdato Type Sted Klub
31 26.07.19 30.07.19 DSqF Sommercamp U15 Kolding KFUM Squash DSqF/Kolding
31 31.07.19 04.08.19 DSqF Sommercamp O15 Kolding KFUM Squash DSqF/Kolding
34 23.08.19 25.08.19 DSqF Junior National camp DSqF
35 31.08.19 01.09.19 DSqF DK-Turnering Runde 1
35 26.08.19 01.09.19 DSqF 14 dage med Squash Alle klubber i DK DSqF/alle klubber
36 02.09.19 08.09.19 DSqF 14 dage med Squash Alle klubber i DK DSqF/alle klubber
36 06.09.10 08.09.19 DSqF SGP 1 KSK KSK
36 07.09.19 07.09.19 DSqF Visionsdag Odense DSqF
37 13.09.19 15.09.19 DSqF JGP 1 Struer Struer
38 22.09.19 22.09.19 DSqF Senior National Camp DSqF
38 21.09.19 22.09.19 DSqF DK-Turnering Runde 2
39 23.09.19 29.09.19 DSqF Danish JO Herlev/Hjorten Herlev/Hjorten
40 03.10.19 06.10.19 DSqF Nordic JO Sverige/Malmø
40 05.10.19 06.10.19 DSqF DK-Turnering Runde 3
41 11.10.20 13.10.20 DSqF JGP 2 Sport 92 Sport 92
42 14.10.19 20.10.19 DSqF Efterårsferie
43 25.10.19 26.10.19 DSqF Superweekend Elitedivision (Damer) Silkeborg
43 26.10.19 26.10.19 DSqF Senior Cup Esbjerg Esbjerg
43 26.10.19 27.10.19 DSqF Talenttræning DSqF
44 28.10.19 03.11.19 DSqF Beligian JO Belgien
44 02.11.19 03.11.19 DSqF DK-Turneringen Runde 4
45 08.11.19 10.11.19 DSqF JGP 3 Silkeborg Silkeborg
46 15.11.19 16.11.19 DSqF Superweekend Elitedivision Birkerød Birkerød
46 15.11.19 17.11.19 DSqF Talenttræning DSqF
47 23.11.19 24.11.19 DSqF DK-Turneringen Runde 5
48 29.11.19 01.12.19 DSqF SGP 2 Skovbakken Skovbakken
49 06.12.19 08.12.19 DSqF JGP 4
50 14.12.19 15.12.19 DSqF Talenttræning DSqF
50 14.12.19 15.12.19 DSqF DK-Turneringen Runde 6
1 03.01.19 05.01.20 DSqF SGP 3 Birkerød Birkerød
2 11.01.20 12.01.20 DSqF Senior National Camp DSqF
3 13.01.20 19.01.20 DSqF Czech JO Czech
3 18.01.20 19.01.20 DSqF DK-Turneringen Runde 7
4 24.01.20 26.01.20 DSqF JDM Herlev Herlev
5 28.01.20 01.02.20 DSqF PSA Odense Squash Club DSqF/Odense
5 31.01.20 02.02.20 DSqF Junior-cup Odense Squash Club Odense
5 31.01.20 02.02.20 DSqF SGP 4/Cup Odense Squash Club Odense
7 10.02.20 16.02.20 DSqF Vinterferie
7 15.02.20 16.02.20 DSqF Talenttræning DSqF
8 21.02.20 22.02.20 DSqF Superweekend Elitedivision Skovbakken Skovbakken
8 22.02.20 22.02.20 DSqF Senior Cup Farum City Squash Farum City Squash Farum
9 24.02.20 01.03.20 DSqF German JO Tyskland
9 29.02.20 01.03.20 DSqF DK-Turneringen Runde 8
10 06.03.20 08.03.20 DSqF JGP 5 Thy Squash Thy Squash
10 07.03.20 07.03.20 DSqF Senior Cup Helsinge Helsinge Squash Helsinge Squash
11 14.03.20 15.03.20 DSqF Talenttræning DSqF
11 14.03.20 15.03.20 DSqF DK-Turneringen Runde 9
12 20.03.20 22.03.20 DSqF Senior DM Kolding (Kolding)
13 23.03.20 29.03.20 DSqF Norweigan JO Norge
13 28.03.20 29.03.20 DSqF DK-Turneringen Runde 10
13 29.03.20 29.03.20 DSqF Repræsentantskabsmøde Odense DSqF
14 30.03.20 05.04.20 DSqF U19s ETC
15 06.04.20 12.04.20 DSqF Påske
16 13.04.20 19.04.20 DSqF ETC 3 (Damer) Slovenien
17 24.04.20 25.04.20 DSqF Medaljeslutspil Herlev Herlev
18 27.04.20 03.05.20 DSqF ETC (Herre) Holland
18 02.05.20 03.05.20 DSqF Op-/nedryknigsspil Runde 1
19 04.05.20 10.05.20 DSqF U15/17 ETC England
20 15.05.20 17.05.20 DSqF JGP Sæsonafslutning
20 16.05.20 17.05.20 DSqF Veteran DM Skovbakken Skovbakken
21 23.05.20 24.05.20 DSqF Talenttræning
22 30.05.20 31.05.20 DSqF Op-/nedryknigsspil Runde 2
23 05.06.20 07.06.20 DSqF Double DM Herlev Herlev
24 12.06.20 14.06.20 DSqF Junior National Camp DSqF